MEIST

Oleme äriteadmistega digistuudio. Sinu pikaajaline partner ja jagame hea meelega kõiki oma kogemusi ja teadmisi.

Me saame aru Sinu kui äriedendaja soovidest ja oskame need soovid ellu viia. Iga uus klient toob uut inspiratsiooni - meil on olnud au teha koostööd rohkem kui viiesajaga. Meile meeldib lahendada probleeme ja otsida võimalusi asjade paremaks muutmiseks. 

Loome ilusaid ja töötavaid veebilahendusi ja e-poode. Peame oluliseks ilusat, kaasaegset disaini ja voolavat kasutajakogemust. Kujundame firmastiili ja aitame seda hoida, luues väljundeid printimiseks ja veebis avaldamiseks.


Imago on 2002. aastal loodud digi- ja disainistuudio. Sellest ajast peale oleme disaininud ja arendanud erinevaid internetirakendusi. Meie meeskonna liikmed on näinud erinevaid kujundustrendide laineid ja veebimaastiku arengut Eestis päris algusest. 

Uudishimu, ägedad kliendid ja soov olla veel parem partner innustavad meid pidevalt laiendama oma teenuste nimekirja. Meie kliendid on väike- ja suurfirmad, riigiasutused ja ettevõtted Eestis ja väljaspool. 

Oleme pühendunud, et mõista iga äri eesmärke, väljakutseid ja väärtusi, mida soovid oma klientidele pakkuda. Iga klient on meile midagi õpetanud. Võtame need kogemused kaasa kõikidesse uutesse projektidesse. Kuulame ära Sinu soovid ning mõtleme kaasa. Kui vaja, kaasame eksperte ja andekaid inimesi väljastpoolt.

Õpime ja arendame ennast iga päev, et võtta vastu uusi ja põnevaid väljakutseid. Kui soovid teada, kuidas me töötame, siis klikka siia.