MANIFEST

Meie manifest on mõelda vastutustundlikult, pühenduda täielikult ja pakkuda paindlikku täisteenust. Seada esikohale inimesed. Valmistada asju, mis muudavad kasutaja kogemust paremaks. 

Mis juhtub, kui Sa meiega ühendust võtad?

Igal disainistuudiol on oma töömetoodika: oma lähenemine, protsessid. Me arvame, et on oluline, et Sa teaksid, mis Sind ees ootab. Järgnev võtab lühidalt kokku selle, mis juhtub, kui Sa meiega ühendust võtad.


SAAME TUTTAVAKS

Klientidel on erinevad vajadused - meie tiim kohandub Sinu vajadustega. Iga veebileht, kujundus või küljendusprojekt on erinev. Iga hea asi algab plaanist ja eesmärgi püstitamisest. Kui me teame, millist eesmärki Sinu kodulehekülg, e-pood või muu turundusmaterjal Sinu äri edendamiseks peab kandma, saame selle eesmärgi nimel koos töötada. Me loome läbimõeldud kasutajakogemusi, alustades iga projekti küsimustega. Meie esimeses e-kirjas või kohtumisel räägime Sinu ettevõtte eesmärkidest ja Sinu klientidest. 


ANNAME NÕU JA AITAME

Sa ei tea täpselt, kuidas alustada või mida Sul vaja on? Oled hädas briifi koostamisega? Tahaks turundada, midagi uuendada, muuta? Oleme piisavalt erinevate äridega kokku puutunud ning oskame Sind aidata ja kaasa rääkida.


KUI PLAANID MUUTUVAD

Isegi siis, kui Sa arvad, et tead täpselt, mida Sa soovid, võivad töö käigus ilmneda uued võimalused, mida Sa tahad tingimata enda kasuks tööle panna. Kui projekti käigus ilmneb, et parema lõpptulemuse jaoks on vaja midagi lisada või hoopis teha fundamentaalseid muudatusi, siis räägime läbi, kui palju see aega võtab ning millised lisainvesteeringud sellega kaasnevad. Me eelistame koostööd, mitte diktatuuri.


PIKAAJALINE KOOS TÖÖTAMINE

Tahame olla Sinu pikaajaline partner, sest me naudime oma tööd. Oleme pühendunud ilusate asjade loomisele, mille üle saame uhked olla. Murrame hea meelega pead Sinu uute ideede realiseerimiseks. Õnnestunud projektid toidavad meie tiimi energia ja positiivsusega. Me teeme kõik selleks, et ka Sinul oleks mõnus meiega koostööd teha. Meie kompetentsid leiad siit.